KONTAKT

 

AVAS mwss Sp. z o.o

ul. Sulechowska 1, lok.506

65-022 Zielona Góra

 

AVASmwss

 

avas.otomoto.pl

 

605 669 798

667 325 036

 

biuro@avas.com.pl

© 2021 avas.com.pl  wszelkie prawa zastrzeżone.

605 669 798

667 325 036

AVASmwss

Oferta

Bezpieczny zakup samochodu

 

Pomagamy wybrać pojazd, analizujemy rynek i negocjujemy ceny, sprawdzamy stan techniczny, załatwiamy formalności, dostarczamy auto pod dom. Zostaw sprawę profesjonalistom, dzięki nam będziesz pewny, iż auto, które zamierzasz kupić jest bezwypadkowe, z oryginalnym przebiegiem i w dobrym stanie technicznym. Oszczędź swój czas i pieniądze. Nie pozwolimy Cię oszukać. Pracujemy w imieniu i na rzecz naszego Klienta. Nie importujemy rozbitków zza granicy, oferujemy tylko pewne auta krajowe. Pomagamy w sprzedaży dotychczas użytkowanego pojazdu.

Osobisty opiekun Twojego samochodu

 

Kompleksowo zajmiemy się Twoim pojazdem, wszystkie usługi w jednym miejscu. Za Ciebie będziemy pamiętać o terminie przeglądu technicznego, wymiany oleju i innych czynności serwisowych. Umówimy wizytę w serwisie i zabierzemy auto na wymianę opon lub myjnię. Zostawiłeś auto u znajomego bo piątkowy wieczór skończył się jak zwykle? To już nie problem, zadzwoń do nas, a bezpiecznie odstawimy je pod dom. Korzystaj z życia zamiast marnować czas w serwisach - my zadbamy, aby Twoje auto było sprawne i bezpieczne.

AUTO BROKER

Sprawdź

OFERTA USŁUG

Dlaczego AVAS?

PROFESJONALNE DORADZTWO

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyta wiedza i znajomość rynku są naszym największym atutem.

RZETELNA OBSŁUGA

 

Nie damy Cię oszukać. Przyświeca nam idea bezpiecznego zakupu i spokojnej eksploatacji samochodu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

 

Każda oferta jest spersonalizowana. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i każdy samochód jest inny.

BEZWYPADKOWE AUTA | PEŁNA HISTORIA ASO | POLSKI SALON | NAJLEPSZE CENY

Dlaczego warto z nami

współpracować?

 

Wyprzedzając oczekiwania Klientów wyszukujemy wymarzone auta. Auto Broker to nowoczesny i lepszy od tradycyjnego sposób na zakup nowego lub używanego samochodu. Dzięki temu, iż nie jesteśmy związani z żadną konkretną marką, nie musimy sprzedawać tego, czego akurat oczekuje od nas dealer. Współpracujemy ze wszystkimi znanymi producentami samochodów, dzięki temu jesteśmy elastyczni, a nasza oferta konkurencyjna. Pomożemy wybrać auto z Polski, które będzie bezwypadkowe i na bieżąco serwisowane. Profesjonalne doradztwo. Rzetelna obsługa. Począwszy od sprawdzenia pełnej dokumentacji pojazdu, jego faktycznego stanu technicznego, zapewniając finansowanie, ubezpieczenie i pomoc w rejestracji, dostarczymy auto pod dom. Skorzystanie z naszych usług pozwoli wyeliminować ryzyko Kupującego, gdyż auta są dokładnie weryfikowanie przez sprzedażą. Nie oferujemy rozbitków. Mercedes, Renault, BMW, Toyota, Audi, Peugeot, Citroen, Skoda, Opel, Volkswagen, Kia, Hyundai, Jeep, Infiniti, Porsche, Jaguar, Land Rover, Lexus, McLaren, Ferrari, Seat, Ford, Mazda, Honda – współpracujemy z największymi producentami samochodów na świecie.  

Poznajmy się

Nowy? Używany? Zainteresowała cię nasza oferta?

Jeśli szukasz nowego samochodu w najlepszej cenie lub sprawdzonego używanego to jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki nam cały proces zakupu samochodu będzie łatwiejszy niż myślisz. Wszelkie czynności zostaną wykonane za Ciebie, znalezienie, sprawdzenie, weryfikacja stanu pojazdu, dostawa – pełna informacja na każdym etapie procesu zakupowego. Możemy na stałe zaopiekować się Twoim samochodem przypominając Ci o terminach przeglądów technicznych, konieczności dokonania niezbędnych serwisów eksploatacyjnych.

AUTO CONCIERGE

Sprawdź

Sprawdź

Skontaktuj się z nami

ANALIZUJEMY RYNEK I NEGOCJUJEMY CENY

Znając Twoje oczekiwania , będziemy w stanie zaoferować samochody w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Po akceptacji oferty przyjdzie czas na dokładną weryfikacji pojazdu.

ANALUJEMY RYNEK I NEGOCJUJEMY CENY

Daj nam poznać swoje potrzeby. Jaki segment samochodu? Benzyna czy diesel? Po krótkiej analizie zaczniemy szukać auta zgodnego z Twoimi preferencjami.

POMAGAMY WYBRAĆ POJAZD

Daj nam poznać swoje potrzeby. Jaki segment samochodu? Benzyna czy diesel? Po krótkiej analizie zaczniemy szukać auta zgodnego z Twoimi preferencjami.

ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI

Auto zweryfikowane pomyślnie. Bez potrzeby wychodzenia z domu w całym procesie zakupowym pozostaje już tylko ustalić szczegóły transakcji jak termin i miejsce dostawy, sposób finansowania i inne. Pozostaje to w Twojej gestii. 

SPRAWDZAMY STAN TECHNICZNY

Mając już wybrany konkretny samochód zostaje potwierdzić jego dobry stan techniczny ze stanem opisanym przez Sprzedającego. W tym celu udamy się w miejsce gdzie znajduje się pojazd i dokonamy jego szczegółowego sprawdzenia.

DOSTARCZAMY POD DOM

 

Na Twoje życzenie dostarczymy Ci auto we wskazane miejsce.

Służmy pomocą w każdym aspekcie i na każdym etapie transakcji.

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW I AKCESORIÓW

W sprzedaży posiadamy auta dostępne od ręki. W ofercie posiadamy również akcesoria.

01

02

03

04

05

SZCZEGÓŁOWO KONTROLUJEMY KAŻDE AUTO | PRZEJRZYSTY PROCES ZAKUPOWY